Zoznamka založená na blockchain platforme? Zoznámte sa s Hicky.io

   Vzťahy sú základom nášho života. Interakcia a komunikácia sa výrazne posunuli do online prostredia. Je neodvratné, že tento trend bude rásť v budúcnosti. Aj keď nám to umožňuje stretnúť sa s viacerými ľuďmi online, tak tieto vzťahy sú povrchné, neférové a nebezpečné. Veríme, že pokiaľ ide o vzťahy, mali by sme byť vyberaví. Preto vytvorili prvú férovú, transparentnú a skutočne decentralizovanú zoznamovaciu aplikáciu.

   Zoznámte sa s Hicky.io, čo je revolučná platforma založená na technológii blockchain. Predstavte si službu s dokonalým systémom, ktorý dokáže odstrániť všetky nezhody, falšovania a oneskorenia – pomocou blockchain technológie. Upravený pre potreby modernej spoločnosti, rieši problémy skutočného vzhľadu na profilových fotografiách zavedením systému na skenovanie tvárí. Týmto vylučuje možnosť podvodu a spamu prostredníctvom jedinečného biometrického overenia. Hicky taktiež využíva technológu blockchain pri šifrovaní súkromných správ, pri implementácii „smart kontraktov“ a aj základnú sieť pre tokeny. Aplikácia bude extrémne jednoduchá na používanie a adaptačná bariéra bude na nízkej úrovni.

   Okrem toho, porovnávací systém Hicky  funguje na algoritmoch umelej inteligencie a je založený na 10-ročných skúsenostiach v popredných zoznamovacích agentúrach po celom svete. Vnútorná vízia spoločnosti Hicky je pomocou skúsených ľudí v oblasti blockchain technológie vytvoriť spôsob využitia neobmedzených možností sveta kryptografie v súkromných a reálnych životných situáciách, ako táto.

   Vedenie spoločnosti Hicky je presvedčené, že pri správnej implementácii sily blockchain technológie môžu byť nevýhody súčasného systému vyriešené. Znamená to, že trh čelí zoznamovacej aplikácii budúcnosti. Tím so skúsenosťami v najväčších značkách na trhu, ako napríklad Tinder, sa snaží celosvetovo šíriť myšlienku, aké jednoduché stretnutie a zoznámenie môže byť. Je to ideálne riešenie pre tých, ktorí sú unavení z toho, že sú osamelí.

Hicky a oficiálne partnerstvo s NAGA!

   Hicky oznámilo svoje partnerstvoThe NAGA Group, ktorú podporila NAGA Development Association Ltd. – zakladateľa Naga Coin (NGC). The NAGA Group bola založená v roku 2015 s cieľom vylepšiť zastaraný finančný sektor. Spoločnosť bola zalistovaná na Frankfurtskú burzu v roku 2017.

   Hlavný tím The NAGA Group bude počas predaja tokenu podporovať Hicky a bude pracovať na integrácii do ekosystému NAGA.

„Sme radi, že môžeme zdieľať to, čo sme sa naučili z predaja tokenov NGC, aby sme tento úspech zažili znova s Hicky,“ povedal Benjamin Bilski a dodal: „Ako poradcovia sme radi, že Hicky integrujeme do našej rýchlo rastúcej komunity a chceme sa dostať k masovému prijatiu nového, decentralizovaného ekosystému NAGA. „

NAGA verí vo víziu spoločnosti Hicky a bude ich podporovať v poradenských a prevádzkových kapacitách.

Zdroj: link1 link2 link3