Zákazníci amerického Skrillu môžu obchodovať s kryptomenami

Spoločnosť pre online platby, Paysafe Group Limited, oznámila, že ich divízia Skrill rozšírila svoju ponuku pre americký trh o digitálne meny. Zákazníci tak môžu nakúpiť či predať svoje kryptomeny na tejto platforme. Aj keď sa firma Skrill začala zaoberať s kryptomenami už v roku 2018, svojim zákazníkom umožnila nákup a predaj vo viac ako 37 štátov v USA až teraz a to vďaka spolupráci s gigantom Coinbase. Nadšenie neskrýval ani generálny riaditeľ spoločnosti Skrill, NETELLER a Income Access v Paysafe, Lorenzo Pellegrino, ktorý uviedol:

,,Záujem spotrebiteľov v USA o kryptomeny a obchodovanie s kryptomenami je silnejší ako kedykoľvek predtým Sme preto radi, že môžeme lepšie vyhovieť potrebám našich zákazníkov tým, že v USA v spolupráci s Coinbase spustíme našu ponuku kryptomien pre Skrill. Poháňaná sofistikovanou platformou Coinbase naša krypto ponuka v USA zákazníkom poskytuje najlepšiu digitálnu peňaženku vo svojej triede.“

Oficiálna správa tiež všetkých ubezpečuje, že ide iba o prvú fázu rozšírenia ponuky kryptomien v rámci USA a že služba bude čoskoro dostupná aj v ďalších štátoch.

 

Zdroj (Source)