Wagerr – decentralizovaná stávková kancelária

Obnovenie online odvetvia hazardných hier ako celku sa javí ako veľká výzva. Wagerr si myslí, že to môže urobiť tak, že obíde potrebu regulačných orgánov a zavedie priamu stávku medzi užívateľmi. V tomto ohľade je veľký záujem o mincu Wagerr, pretože to bude  hlavná mena pre tento decentralizovaný ekosystém.

ČO JE TO WAGERR?

   Wagerr sa klasifikuje ako decentralizovaná stávková kancelária, ktorá umožňuje ľuďom stávkovať úplne iným spôsobom ako doteraz. Namiesto spoliehania sa na centralizované infraštruktúry, ktoré podliehajú celosvetovej regulácii, odstráni Wagerr sprostredkovateľa a zavádza stávkovanie medzi užívateľmi. Dosiahnutie tohto stupňa bezúhonnosti je možné vďaka niektorým z najinovatívnejších technológií.

   Keď už hovoríme o technológiách, Wagerr používa distribuovanú blockchain technológiu na automatické vykonávanie stávkových zmlúv. Zároveň zabezpečuje všetky podiely, verejne overuje výsledky v reálnom čase a vypláca víťazov decentralizovaným spôsobom. Výsledkom toho nie je potreba žiadneho ústredného orgánu, čo ďalej znižuje celkové riziko spojené s týmto stávkovacím projektom.

   Wagerr dúfa, že upevní svoju technológiu ako spôsob na redukovanie korupcie a rizík, ktoré sú výsledkom predvídateľných operácií. Je to očividne dosť ambiciózny cieľ, ale s použitím správnej technológie a silného tímu vývojárov a ďalších prispievateľov nie je nemožné dosiahnuť tento cieľ.

   Ako by sa dalo očakávať od akéhokoľvek nového ekosystému využívajúceho blockchain technológiu, Wagerr má svoju vlastnú menu známu ako Wagerr Coin. Používa sa na dokončenie stávok v rámci celého ekosystému, dokončenie platieb a zaplatenie poplatkov.

   Navyše, Wagerr ničí takmer polovicu všetkých poplatkov, aby znížil celkovú ponuku mincí. S rastúcim dopytom po minciach a menším počtom mincí by sa malo očakávať, že hodnota Wagerr Coin bude časom stúpať. Vzhľadom na to, že veľa ľudí bude mať svoje mince dlhšiu dobu, je iste možné, že celková ponuka začne klesať oveľa skôr, než by sa dalo očakávať.

BUDÚCNOSŤ WAGERR

   Je zrejmé, že ešte treba urobiť veľa práce, aby sa Wagerr stal veľkým projektom. Práve teraz skupina spustila hlavnú sieť a stále aktívne zhromažďuje spätnú väzbu. V tomto roku uvidíme podporu pre eSports,  ako aj možnosť nechať zapnuté karty predchádzajúcich stávkových partneroch a pozvať ich na budúce odvety. Taktiež sa zavedie aj výmena peňazí v peňaženke, aby bola táto platforma ešte výhodnejšia.

Zdroj: link