Trading

Ako začať obchodovať? 

Ak chcete začať obchodovať, je potrebné si založiť Kryptomenovú burzu. My odporúčame burzu Bittrex, pretože nám ponúka veľké množstvo kryptomien. Po založení je potrebné vložiť na burzu Bitcoiny a môžete začať obchodovať. Podrobné informácie o založení burzy a obchodovaní nájdete v časti NÁVODY.

 

Trading a volatilita

   Samotné obchodovanie na burze nie je vôbec jednoduchá záležitosť.  Štatisticky, väčšina ľudí na burze príde o svoje peniaze. Preto sme sa rozhodli pre vás vytvoriť Telegram channel, v ktorom vám budeme radiť, aké kryptomeny nakupovať, aby ste na nich začali profitovať. 

Volatilita

 Volatilita označuje mieru kolísania hodnoty určitej kryptomeny. Kryptomeny majú vysokú volatilitu, preto sa s nimi veľmi dobre obchoduje. V praxi to znamená, že môžeme zaznamenávať veľmi vysoké pohyby v pomerne krátkom čase ( aj niekoľkonásobky ) .

Trading

„Doba maximálneho pesimizmu je najlepším časom na nákup a doba maximálneho optimizmu je najlepším časom predať.“ John Templeton

Pravidlá správneho obchodovania:

  • Diverzifikujte svoj kapitál minimálne do 10 kryptomien.
  • Nepanikárte, keď nastáva korekcia a nepredávajte v strate.
  • Využívajte tie správne informácie vo váš prospech.
  • Sledujte našu  Telegram skupinu, kde vás budeme informovať, aké kryptomeny nakupovať.
  • Buďte trpezliví, dobrá investícia potrebuje mnohokrát čas.

Ak nemáte žiadne skúsenosti z obchodovania na burze, ale taktiež ak už sami obchodujete, neváhajte vyskúšať náš telegram channel, kde Vás informujeme o aktuálnych tipoch krpytomien na obchodovanie a presvedčte sa sami.