Tento mesiac sme svedkami stanovenia nového ATH v rámci mesačných objemov obchodovania a to až 1,3 bilióna dolárov!

Objemy obchodovania kryptomien za posledné 3 po sebe idúce mesiace, je každý mesiac viac ako 1 bilión dolárov! Áno, čítate správne. Tieto neuveriteľné čísla sme dosiahli vďaka obrovskému rastu kryptomien za posledné mesiace, čím sa prirodzene zvýšili aj objemy obchodovania.

Ako totiž viete, v tomto mesiaci došlo k viacerým dôležitým udalostiam ako napríklad dosiahnutie ATH na mnohých altcoinoch ale aj na BTC, či zaradenie Coinbase na burzu Nasdaq, o čom sme viac krát písali. To sa samozrejme odrazilo na objemoch obchodovania a vďaka tomu je tento mesiac jedným z najvýznamnejších aj vďaka dosiahnutiu nového ATH v rámci mesačných objemov. Ide to neuveriteľné číslo 1,3 bilióna dolárov a najlepšie na tom je to, že do konca mesiaca máme pred sebou ešte stále niekoľko dní.

Ako môžete vidieť, analytici z The Block poukazujú na nové ATH ktoré sme tento mesiac dosiahli, pričom sa mesiac ešte neskončil. Predošlý rekord v rámci objemov obchodovania sme dosiahli vo februári tohto roku. Ak sa pozrieme na objemy obchodovania z bull runu z roku 2017, môžeme vidieť, že oproti dnešným objemom išlo o naozaj smiešne čísla.

Zdroj (Source)