Svetovo uznávaný denník TIME začal prijímať kryptomeny ako formu platby za svoje mesačné predplatné

Svetovo uznávaný denník TIME so sídlom v New Yorku s takmer 100 ročnou históriou oznámil, že spoločnosť za svoje mesačné predplatné začala prijímať platby vo forme kryptomien. Dôkazom je aj dnešné oznámenie tejto spoločnosti o partnerstve so známou krypto platformou Crypto.com, vďaka čomu bude čitateľom umožnené platiť aj vo forme kryptomien.

Sme naozaj nadšení, že našim digitálnym predplatiteľom môžeme prvýkrát ponúknuť kryptomeny ako novú platobnú možnosť. Pokiaľ ste teda vášnivý čitateľ, určite si to nenechajte ujsť! Táto rýchla digitálna transformácia spoločnosti TIME v mene našej komunity je výsledkom nášho záväzku prijímať nové technológie a úzko spolupracovať s inovatívnymi spoločnosťami, ako je Crypto.com a premeniť tak naše nápady do reality.

– Bharat Krish, Chief Technology Officer (CTO) spoločnosti Time.

Táto platobná možnosť je zatiaľ k dispozícii iba v USA a Kanade, avšak v nasledujúcich mesiacoch bude táto možnosť k dispozícii už pre celý svet. Zaujímavosťou tiež je, že pokiaľ zaplatíte práve touto novou formou, dostanete neobmedzený obsah na tejto stránke a to až na 18 mesiacov.

Zdroj (Source)