Spoznaj svoju kryptomenu #18 – DigiPulse

Čas ubieha ako voda a my už tu máme ďalší diel z našej obľúbenej série Spoznaj svoju kryptomenu. Neviem ako Vy, no my si myslíme že tu kryptomeny budú už naveky. Samozrejme, nikto z nás nebude žiť večne. Tu nastupuje kryptomena DigiPulse, ktorá je prvou digitálnou službou zameranou na dedičstvo svojich užívateľov.

DigiPulse

Hlavnou službou spoločnosti DigiPulse, je jej dedičská platforma. Môžete na ňu ukladať informácie, integrovať s inými službami, ako je napríklad Coinbase, a priradiť dediča pre každú „hodnotu“, ktorú vytvoríte. Osobné údaje môžete uchovávať na zariadení DigiPulse a neuskutoční sa žiaden proces až dovtedy, pokiaľ DigiPulse neobdrží potvrdenie o smrti. Zatiaľ čo toto všetko znie morbidne, firma poskytuje riešenie na to, aby bolo možné preniesť Vaše digitálne aktíva keby prišlo k najhoršiemu. Ich cieľom je zabezpečiť, aby sa digitálne aktíva nestratili a ľudia ich mohli odovzdať oprávneným dedičom v prípade úmrtia vlastníka. Bola len otázka času kým niečo takéto príde. Ich plánom je vytvoriť infraštruktúru, ktorá sa stane priemyselným štandardom budúcich generácií. S narastajúcim používaním kryptomien je čoraz dôležitejšie aby bolo možné ponechať Vaše aktíva dedičom. V súčasnosti žiaden z digitálnych trezorov túto možnosť neposkytuje a používateľ si nemôže byť istý, že papierová peňaženka bude doručená správnemu dedičovi. DigiPulse začal ako projekt ICO, ktorý trval od 4. augusta do 31. augusta tohto roku.

Ako to funguje?

Používaním technológií, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii, DigiPulse ponúka nový spôsob sledovania stavu aktivity užívateľa a spôsobu, ako zlepšiť (ak nie narušiť) spôsob prenosu digitálnych aktív. Platforma automaticky určuje stav používateľa (obdobie nečinnosti) prostredníctvom aplikácie pre stolné počítače, aplikácie pre smartfóny a / alebo iných integrovaných webových aplikácií (každá služba, s ktorou sme integrovali, sa stáva samostatným kanálom monitorovania aktivity používateľa). Používateľ je ten, ktorý určuje, ktoré integrácie pripojí k svojmu účtu, a akým spôsobom má byť sledovaná jeho aktivita a obdobie nečinnosti, ktoré automaticky spúšťa odosielanie údajov.

Čo robí túto službu špeciálnou?

  1. Decentralizované jadro – doslova nezastaviteľné. Je vždy zabezpečený vďaka vrstve, ktorá je na ňom pridaná a ktorá umožňuje jej sledovanie prostredníctvom integrácie API.
  2. Dvojité šifrovanie – Užívateľ predloží svoje kódovacie kritéria, ktoré chránia umiestnenie zakódovaných súborov. Je to doslova kódovanie na kódovaní.
  3. Verohodná architektúra – S využitím inteligentných zmlúv sme vytvorili „inteligentný trezor“, ku ktorému nikto okrem Vás nemá prístup.

DigiPulse je jedným z dalších skvelých projektov, ktorý pochádza z Lotyšska. Začal ako malý podnik ktorý sa zameriaval na atomy, ktoré za sebou zanechávame. Mali však skvelú víziu a narastujícim záujmom používania kryptomien videli, že sa musí vyriešiť ďalší veľký problém. DigiPulse im umožní prebrať zodpovednosť v tomto odvetví. – Clif High, šéf vedcov v Half Past Human.

TÍM DIGIPULSE

Základné informácie

Trhová kapitalizácia: ? $
Volume (24h): 843$
Počet tokenov v obehu: ?
Celkový počet tokenov: 20,483,871
Cena pri písaní tohto článku: 1.12$
Burzy: EtherDelta
Hlavná stránka: https://www.digipulse.io/
Twitter: @DigiPulseIO

Verdikt

Projekt je veľmi ambiciózny a taktiež veľmi mladý. Na stránke Coinmarketcap nemá ešte takmer žiadne informácie, nakoľko tam bol pridaný pred menej ako 16. hodinami. Tento projekt má určite čo ponúknuť no je otázne, ako s týmto produktom vynaložia. Ak máte nejaké peniaze navyše, kľudne nejaké investujte. Treba si však uvedomiť, že tento projekt je veľmi mladý a môže sa stať čokolvek. Investícia je samozrejme dlhodobá a na vlastné riziko. Pred každou investíciou si urobte náležitý prieskum.

 

Zdroj: https://www.digipulse.io, https://steemit.com