Spoznaj svoju kryptomenu #13 – CryptoInsight

Po článku z našej série ,,Spoznaj svoju kryptomenu“, kde bola predstavená kryptomena Rupee, nastal doslova ošiaľ. Naše predstavenie a odporúčanie tejto kryptomeny bolo na cene 0,10c amerického dolára. Čo sa stalo o pár dní? Z denného objemu 52 tisíc amerických dolárov sa stalo 600 tisíc a cena vyletela neuveriteľne vysoko. Väčšina z nás túto kryptomenu predala za približne 0,35 centoch amerického dolára, v jednej chvíli však Rupee doslova explodoval. Kryptomenu, ktorú predstavíme dnes, sme od samotného začiatku považovali za ambicióznejšiu. Sme neuveriteľne nadšení, že máme tu česť Vám predstaviť kryptomenu CryptoInsight(TKR).


(Pre viac detailov kliknite na obrázok)

Čo je CryptoInsight?

Prudký nárast objemu kryptomien spôsobil väčší tlak na obchodníkov, aby sledovali trh a médiá v snahe investovať s nízkym rizikom a vysokou návratnosťou. Je zrejme ťažké udržať krok s neustálym vznikom nových mincí a technológií. Trh je neustále v nestálom stave, pretože mediálne oznámenia môžu ľahko pohybovať s cenou akýmkoľvek smerom v priebehu niekoľkých hodín.

CryptoInsight je mobilná aplikácia, ktorá sa neskôr stane plnohodnotnou webovou platformou, ktorá ponúkne výstrahy v reálnom čase na kúpu či predaj kryptomien na trhu. CryptoInsight ponúka rozhranie all-in-one na prezeranie a spravovanie vášho portfólia, sledovanie signálov na nákup či predaj pre bezpečné investície (na základe historickej analýzy a aktuálneho vývoja na trhu). Okrem toho umožňuje používateľom nastaviť upozornenia na rôzne kryptomeny. Spoločnosť CryptoInsight využije aj historické modely údajov a uplatní ich strojové vzdelávanie na získanie modelov predikcie pre kryptomeny a portfóliá.

CryptoInsight sa líši od iných aplikácií ako je Coindash, Blockfolio alebo akákoľvek iná aplikácia súvisiaca s riadením portfólia, pretože neponúka iba zobrazovanie Vašich štatistík. CryptoInsight umožňuje užívateľovi spustiť širokú sadu „testov“ na určenie ich budúceho rastu. Ďalším dôležitým rozdielom je to, že CryptoInsight neuchováva žiadne užívateľské dáta na svojich serveroch ani neprenáša žiadne používateľské dáta. Všetky dáta sú uložené lokálne v aplikácií používateľa.

Noví hráči na trhu s kryptomenami sa môžu báť investovať kvôli nedostatku riadnej analýzy či poznatkov v tejto oblasti, zatiaľ čo niektorí investujú malé množstvo na ,,otestovanie vôd“. Nanešťastie, nárast hodnoty kryptomien sa priamo pripisuje množstvu podvodných schém, ktoré prevládajú aj mimo sveta kryptomien. Väčšina investorov často investuje naslepo na základe neoprávneného mediálneho ovplyvňovania, atraktívnych programov (pomocou lichotivosti na presvedčenie investora) a falošných sľubov.  Cieľom programu CryptoInsight je zmierniť všetky vyššie uvedené problémy a poskytnúť používateľom užitočný prehľad o tom, na koho sa môžu spoliehať.

Kľúčové vlastnosti

 1. Zjednodušený informačný panel
  Možnosť sledovania adresy Vašej peňaženky,  spravovanie Vašich kryptomien ktoré držíte a v danom momente zobrazuje hodnotu Vášho portfólia v porovnaní s Vašimi nákupnými / trhovými hodnotami.
 2. Analýza a poznatky
  Vykonáva analýzu a poskytuje štatistické údaje o existujúcich trendových kurzoch kryptomien, na základe Vašich vybraných preferencií.
 3. Rozpoznávanie obchodných impulzov 
  Automatické vysielanie signálov s cieľom informovať používateľov o tom, že niektoré kryptomeny môžu naznačovať ziskové obchodné príležitosti založené na našich algoritmoch.
 4. Upozornenia
  Inteligentné upozornenia sa spúšťajú na základe Vami určitých podmienok, ktoré určíte pre dané kryptomeny či burzy za akýkoľvek časový úsek (napríklad nákup / predaj, objem obchodu, objednávka, cena alebo relatívne zmeny). Vďaka svojmu vlastnému algoritmu predpovedá pump & dump a vysiela signály cez aplikáciu.
 5. Predikcie a simulácie
  Vychutnajte si modely kryptomien a predpovedí portfólia odvodené z historických dát pomocou AI a strojového učenia alebo jednoducho použite simulácie Monte Carlo na vykonanie analýz.
 6. Obchodovanie v aplikácií
  Schopnosť zdieľať Vaše úspešné portfólio, upozornenia, modely s inými používateľmi za cenu, ktorú ste nastavili, pomocou inteligentnej zmluvy na zabezpečenie prevodu takýchto transakcií.

CryptoInsight TEAM

Nabeel Amjad, spoluzakladateľ  

Nabeel je vývojár softvéru, ktorý bol od začiatku zaujatý technológiou Blockchain. V súčasnosti je zodpovedný za softvér spoločnosti Trackr a serverovú infraštruktúru. Okrem toho riadi inteligentný zmluvný kód spoločnosti Trackr a bude tiež vyvíjať ďalšie inteligentné zmluvy na lepšiu integráciu Trackra do technológie Blockchain. Taktiež sa veľmi zaujíma o využívanie technológie AWS (Amazon Web Services) tam, kde je to vhodné (má tri certifikáty vydané spoločnosťou Amazon).

Waleed Amjad, spoluzakladateľ 

Waleed je skúsený vývojár softvéru, ktorý sa špecializuje na budovanie výkonných front-end aplikácií. V súčasnosti pracuje ako senior IT konzultant, pracoval pre niekoľkých významných klientov. Takmer 3 roky pracoval vo vedúcej americkej investičnej banke, v oblasti devízového obchodu, používaného na najdôležitejšej ocenenej obchodnej platforme pre obchodníkov,  ktorá ponúka hybridné vykonávanie FX. Okrem toho má skúsenosti s budovaním hybridných mobilných aplikácií využívajúcich iónovú štruktúru a je veľkým fanúšikom funkčného reaktívneho programovania.

Steve Adamson, poradca

Steve je vysoko uznávaným vedúcim tímu spoločnosti Morgan Stanley, kde je v súčasnosti zamestnaný ako viceprezident. Nedávno taktiež prejavil záujem o Anglický startup Tindeco, ku ktorému sa čoskoro pripojí. Je to skúsený vývojár softvéru pre investičné bankovníctvo, ktorý strávil svoju profesionálnu kariéru v tomto prostredí. Steve dôkladne pracuje vo finančnom sektore, pretože podľa jeho slov neustále poskytuje možnosť na rast z technickej aj osobnej stránky.

Chris Drew, poradca

Chris je skúsený bezpečnostný inžinier pochádzajúci z Londýna, ktorý má bohaté vedomosti o témach, ako je bezpečnosť na platforme, kybernetická bezpečnosť, overovanie inžinierstva a bezpečnosť webových aplikácií. Skúsený všestranný technológ s preukázanou históriou v odvetví finančných služieb.

Rayaan Arif, poradca

Rayaan je zakladateľom FundingTree.com. Je serióznym podnikateľom s nadšením pri riešení ťažkých problémov. Rayaan má manažérsky titul a 20-ročnú kariéru v spoločnosti Kodak. Investoval a spustil niekoľko spoločností z oblasti Data Digital Marketing či spoločností pre nehnuteľnosti a financie. Jednou z jeho najvýznamnejších investícií je Topgolf, globálna značka. Spustil FundingTree na riešenie samotných problémov, s ktorými sa stretávajú realitné spoločnosti hľadajúce financovanie a taktiež investori, ktorí hľadajú investície inštitucionálnej kvality. Zatiaľ čo platformy Crowdfunding sa zameriavali na budovanie čistých digitálnych modelov, Rayaan sa zameral na vybudovanie komplexného marketingového modelu a modelu investičného bankovníctva, ktorý pomáha firmám s nehnuteľnosťami stať sa sebestačnými, vo všetkých aspektoch získavania, udržiavania a riadenia vzťahov s investormi.

Základné informácie

Trhová kapitalizácia TKR: 1,275,140$
Volume (24h): 44,378$
Počet tokenov: 12,529,747
Cena pri písaní tohto článku: 0.10$
Burzy: HitBTC & EtherDelta
Hlavná stránka: https://www.trackr.im/
Twitter: @cryptoinsightio

ROADMAP

Od zverejnenia ROADMAP sa viacero vecí už splnilo, tie najdôležitejšie nás však stále ešte len čakajú a aj preto očakávame značný nárast tejto kryptomeny do konca roka tak, ako aj samotní zakladatelia. Prvý bod, kde je napísané zverejnenie ich ALPHA aplikácie už prebehol. Aplikácia je dostupná k stiahnutiu na Google Play Store, kde má hodnotenie 4,5 hviezd z 5. Čo sa týka ďalších búrz, máme informácie z prvej ruky, že sa čoskoro chystá aj na ďalšie a značne väčšie burzy. Predtým ale však oficiálne zverejnia aplikáciu (desktop verzia) čo taktiež spraví značný ošiaľ. V tomto období sa začnú točiť aj videá na Youtube, robiť marketing a taktiež vlastné promo. Máme taktiež informácie, že do konca tohto mesiaca by mala táto kryptomena ísť minimálne na jednu novú burzu s názvom Cryptopia. Čo sa týka ďalších búrz, Binance, Bittrex a Poloniex sú v štádiu riešenia, no najprv chcú svetu predstaviť ich produkt a až potom riešiť ostatné veci. Vývojári sami povedali, že svojmu projektu totiž veria natoľko, že aj keď jeho hodnota bude do konca roka 0,60 centov amerického dolára, tak ju nepredajú. Podľa ich slov má táto kryptomena veľký potenciál a aj niekoľko dolárov je pre nich málo.

Verdikt

Tento projekt jednoznačne ODPORÚČAME! Potenciál je tu neuveriteľne obrovský. Skvelý tím, skvelý produkt, skvelé plány a už značné výsledky. Nie je o čom. Ak Vás samozrejme náhodou zaujímajú aj nejaké technické informácie, ktoré sme do článku nezaradili, neváhajte a navštívte ich stránku. Veríme však že všetky hlavné informácie ste v článku našli. Prajeme úspešnú investíciu a taktiež pekný zvyšok dňa!

 

Zdroj: https://www.trackr.im/, https://coinmarketcap.com