RippleNet zaznamenal 10-násobný medziročný nárast transakcií v juhovýchodnej Ázii

Pred nedávnom vyšli správy, že kryptomene Ripple „ublížilo“ iba USA, nakoľko aktivity tejto spoločnosti v Ázii aj naďalej rastú a dnes máme ďalšie informácie, ktoré to iba potvrdzujú. Spoločnosť Ripple totiž oznámila prijatie nového generálneho riaditeľa pre juhovýchodnú Áziu, a to bývalého partnera a predsedu spoločnosti Goldman Sachs, obchodného riaditeľa spoločnosti Uber, menom Brooks Entwistle. 

Vďaka prijatiu siete RippleNet medzi mnohých poskytovateľov platobných služieb a malé a stredné podniky v regióne, je juhovýchodná Ázia naším najväčším trhom v rámci dopytu zákazníkov ako aj pre rast transakcií.

Sme radi, že u nás môžeme privítať Brooksa, ktorý vedie tento tím, pretože Ripple zdvojnásobuje svoje úsilie na podporu nášho fenomenálneho rastu v tomto regióne.

TÍM RIPPLE

Vďaka tejto správe sme sa tiež dozvedeli, že počet transakcii v juhovýchodnej Ázii vzrástli v roku 2020 až 10-násobne a tento región sa tak stal najrýchlejšie rastúcim na RippleNet. Medzi hlavných klientov patrí napríklad Thai Siam Commercial Bank (SCB), ktorá v roku 2020 uskutočnila viac ako pol milióna transakcií na RippleNet.

Zdroj (Source)