Pomôže HelloIOTA naštarovať hodnotu IOTA?

IOTA je projekt, ktorý je veľmi zameraný na komunitu. Navyše, čo sa týka meny a hodnoty, komunita IOTA sa spojila, aby oslávila dobré aj zlé časy.

Momentálne sme, bohužiaľ, svedkami tých zlých časov, kedy hodnota kryptomien a teda aj IOTA klesá. Musíme však pamätať na to, že pre niektorých investorov je to dobrá vec a samozrejme mnohí majú možnosť kúpi tejto kryptomeny.

Tento článok, ale samozrejme, nie je investičné poradenstvo. Ak chcete investovať, urobte to na vlastné riziko v nadväznosti na vaše predchádzajúce skúsenosti.

Čo je HelloIOTA?

HelloIOTA je nová komunitne vedená webová stránka vytvorená pre komunitu IOTA na zachytenie najnovších správ a informácií týkajúcich sa projektu IOTA. Je to vzácny príklad aktivity v komunitách. Kryptomeny prevádzkujú svoje webové stránky rôznymi spôsobmi, napríklad Ripple používa jednu stránku pre všetko (sprostredkovanie informácií o Ripple, informácie o produkte, blogové príspevky a všeobecné správy). Potom máme Bitcoin.com, webovú stránku vytvorenú pre kryptomenu, ktorá technicky nemá skutočné vlastníctvo, takže, kto ju má na starosti?

HelloIOTA je veľmi jasná vo svojom postoji. Toto nie je stránka, ktorú vytvorila IOTA, ale je to organický projekt komunity IOTA.

Aký je cieľ HelloIOTA podľa jej tvorcov?

„Pretrvávajúcim problémom v ekosystéme IOTA je fragmentácia zdrojov a rozptýlený obsah. V snahe vyriešiť túto roztrieštenosť sme sa rozhodli vybudovať platformu, ktorú by sme chceli tvoriť každý týždeň sami – platformu s rôznymi dôslednými týždennými článkami. Od noviniek až po hlbšie nápady, HelloIOTA bude primárnym miestom pre nájdenie vysoko kvalitných správ a informácií v ekosystéme IOTA. „

„Nesústreďujeme sa len na výrobu vysokokvalitného obsahu, ale zaoberáme sa aj poskytovaním silnej platformy pre zhromažďovanie poznatkov získaných zo spoločenských zdrojov a dlhodobej komunikácie. V tomto ohľade bude fórum HelloIOTA aktívne monitorované pre používateľov, ktorí hľadajú pomoc. Budeme sa tešiť, ak sa fórum stane úspešnou interakciou s komunitou. V neposlednom rade fórum poskytne prostriedky na informovanosť budúcich generácií.“

Viac informácií níjdete na: www.helloiota.com

Zdroj: link