Podľa prezidenta NYSE je momentálna situácia v krypto sfére úžasná

Ako viete, minulý týždeň bola na burzu Nasdaq pridaná spoločnosť Coinbase a všetci z toho boli a aj naďalej sú nadšení. Jedným z týchto nadšencov je aj Thomas Farley, prezident New York Stock Exchange (NYSE), ktorý svoje nadšenie z pridania Coinbase neskrýval a vyjadril sa, že je to úžasný moment pre krypto svet. CNBC si ho aj na základe tejto udalosti totiž pozvala ako hosťa na rozhovor, pričom sa ukázal ako veľkým fanúšikom kryptomien.

Hneď na začiatku rozhovoru Thomas dokonca moderátorovi navrhol, aby sa rozprávali o kryptomenách, keďže je to podľa jeho slov ,,viac vzrušujúce“. Thomas následne pokračoval k spoločnosti Coinbase, ktorej vyjadril poklonu za jej odvedenú prácu, vďaka ktorej bola pridaná na Nasdaq. Dokonca prezradil, že v roku 2013 do spoločnosti Coinbase investoval 10 miliónov dolárov v mene burzy NYSE. Zaujímavé tiež bolo, keď Thomas začal rozprávať o objemoch obchodov tejto burzy a dokonca že DeFi burzy podľa neho dosahujú ešte väčšie objemy.

,,DeFi burzy dosahujú rovnaké, ak nie väčšie objemy ako Coinbase.“

Na záver dodal, že banky na Wall Street tvorili trhy po cele storočia, avšak tým, že kryptomeny jednoducho ignorovali, umožnili spoločnostiam ako Coinbase, dosiahnuť v tomto prípade hodnotu 80 miliárd dolárov.

Zdroj (Source)