Nakopne sa v júli trh smerom hore?

Máme za sebou dva náročné mesiace. Máj a jún priniesli pomalý úpadok na trhu. Týždeň po týždni hodnoty mierne klesali. Ak porovnáte súčasné ceny s cenami zo začiatku mája, uvidíte, že Bitcoin klesol z približne 9,200 dolárov na $ 6,100, čo je strata vyše 3 000 dolárov. Je to naozaj veľký skok v horizonte dvoch mesiacov.

V dôsledku toho však možno očakávať, že ceny v júli začnú opäť rásť. Nemôžeme odhadnúť, kedy budú rásť, ale dúfajme, že do polovice júla uvidíme Bitcoin na hodnote približne 9 000 dolárov. Ak veľké ryby prevezmú kontrolu a korekcie povedú trh smerom hore, ceny pomerne stabilne stúpnu. Vzrušujúcou vecou je fakt, že ak ceny začnú opäť stúpať, môžeme byť svedkami skutočne veľkých investícií v tomto sektore. Veľké inštitucionálne investície sú kľúčom k tomu, aby sme odhalili skutočné trhové hodnoty. Možno to nepríde hneď v júli, ale ak sa ceny zvýšia, zvýšia sa investície, a preto keď príde na trh viac peňazí, ceny opäť stúpnu.

Tento článok neposkytuje investičné poradenstvo. Nie je možné s určitosťou odhadnúť pohyby na trhoch, preto to, prosím, berte na vedomie. Ide len o odhady, ktoré vám do istej miery môžu pomôcť vo vašom vlastnom krypto výskume, zvýšení vašich vedomostí a budovaní portfólia.

Zdroj: link