Melánia Trumpová sa rozhodla ,,osláviť“ narodeniny Bitcoinu

Je to pár dní čo sme Vás informovali o tom, že Bitcoin podľa mnohých dosiahol 13. narodeniny v deň, ktorý je označovaný aj ako ,,mint date“, keďže sa v tento deň vytvoril prvý blok, ktorý je dnes známy ako Genesis Block, pričom obsahoval prvých 50 kusov BTC. Svet však prekvapila práve Melánia Trumpová, ktorá sa rozhodla popriať tejto kryptomene všetko dobré k 13. narodeninám aj napriek nie príliš priateľskému postoju Donalda Trumpa voči tomuto sektoru.

,,Všeobecne sa uvádza, že trhová hodnota Bitcoinu presahuje 1 bilión USD. Dnes si pripomíname 13. výročie Bitcoin Genesis Block. Šťastné výročie.“

Mnohí boli Tweetom bývalej prvej dámy šokovaní, keďže mnohí z nich netušili, že má ku kryptomenám blízko. Nie je to však prvýkrát, čo bývalá prvá dáma ohromila kryptokomunitu. Len minulý mesiac totiž oznámila svoju podporu NFT prostredníctvom spolupráce Marc-Antoine Coulon na svojom projekte NFT „Melania’s Vision“. Trumpovci sa stále dostávajú do titulkov a rok 2022 pravdepodobne nebude výnimkou a je dosť možné, že budú súvisieť aj práve s kryptomenami. Krypto komunite je totiž sympatické to, že sa Melánia rozhodla podporiť kryptomeny aj napriek tomu, že ich Donald Trump nemá v láske.

Zdroj