Tradery očakávajú, že cena Bitcoinu môže aj naďalej ísť do strany

0

Cena bitcoinu v posledných dňoch poklesla. Aj keď sa jeho cena odrazila od svojho týždenného minima, pohyb tejto kryptomeny zostáva neistý, tvrdí CryptoWendyO, traderka na Twitteri.

“Denný časový rámec nevyzerá dobre, pretože máme aj naďalej problémy s udržaním sa nad 50 000 dolárov,” uviedla v piatok pre Cointelegraph a dodala:

“Z hranici 51 600 USD môže opäť prísť odmietnutie a preto by som bola opatrná, keďže tento pohyb môže viesť k opetovnému poklesu na 45 000 USD. Ak by došlo k prepadu tejto hranice, mohli by sme vidieť rýchle dotknutie sa hraníc 38 000 USD až 42 000 USD, odkiaľ by mohlo nasledovať krásne vytiahnutie ceny z týchto hraníc.”

Po februárovom dosiahnutí ceny zhruba 58 360 USD, sa Bitcoin následné dni prepadol až na 43 000 USD. Následne sa opäť odrazil na zhruba 52 660 USD, odkiaľ nasledoval opätovný pokles na 50 000 USD.

“Veľkou otázkou zostáva, či bola nedávna 27% korekcia dostatočná na to, aby sme sa dostali na nové maximáuviedol na Twitteri Cheds, ktorý obchoduje s kryptomenami. “Medzitým budeme sledovať rozsah denných menších maximálnych a vyšších minimálnych hodnôt.”

Pokles cien nedávno utrpel aj rad technologických akcií.

Zdroj

Tradery očakávajú, že cena Bitcoinu môže aj naďalej ísť do strany
Rate this post

Zdieľať

Pridaj komentár