Obchodovanie s akciami Coinbase na Nasdaq Global Select Market je dôkaz, že kryptomeny dozreli

1

Jedna z najpopulárnejších búrz na svete v rámci kryptomien, Coinbase, oznámila úspešnú registráciu spoločnosti na Nasdaq Global Select Market. Spoločnosť Coinbase o tom informovala prostredníctvom svojho blogu, kde tiež oznámila, že komisia pre cenné papiere už schválila ich registráciu akcií triedy A na trhu Nasdaq. Vďaka tomu sa tak Coinbase stane jednou z prvých veľkých krypto spoločností, s ktorými sa bude obchodovať na druhej najväčšej burze podľa trhovej kapitalizácie obchodovaných akcií.

Akciový trh Nasdaq má tri rôzne trhové úrovne: kapitálový trh (Capital Market), globálny trh (Global Market) a globálny výberový trh (Global Select Market). V tejto súvislosti je Global Select Market najväčší trh, ktorý musí spĺňať najprísnejšie finančné a likviditné požiadavky. Tento trh je tiež označovaný ako exkluzívny, a preto je začlenenie krypto spoločnosti Coinbase nepochybne dôkazom toho, že kryptomeny si už získavajú plnú pozornosť a vážnosť.

Pokiaľ ide o najnovšie čísla, spoločnosť Coinbase bola nedávno ohodnotená na niečo vyše 100 miliárd dolárov. Obchodovanie na globálnom trhu Nasdaq Select pod symbolom „COIN“ by sa malo začať 14. apríla 2021.

 

Zdroj (Source)

Obchodovanie s akciami Coinbase na Nasdaq Global Select Market je dôkaz, že kryptomeny dozreli
Rate this post

Zdieľať

Jeden komentár

  1. Pingback: Coinbase hlási za prvý štvrťrok objemy vo výške 335 miliárd dolárov - Cryptotips - Bitcoin, Cryptocurrency, Trading

Pridaj komentár