CryptoTips a Next Level Factory?

0

   Chceme vám dať do povedomia, spoluprácu so skupinou Next Level Factory s ktorou máme pre vás do budúcna veľké plány. Môžte sa tešiť na veľa zauimavých projektov. Budeme organizovať semináre, vzdelávacie prednášky a meetingy zamierené na krypto sektor. Chystáme veľa prekvapení.

Čo je vlastne Next Level Factory?

   Na túto otázku Vám neodpovie nikto lepšie, ako zakladateľ Next Level Factory David Gedeon.

   „Next Level Factory som vytváral doslovne na kolene. Vďaka internetu som spoznal mnoho zaujímavých ľudí z Nemecka, Rakúska či Švajčiarska a tí mi ukázali rôzne online projekty s možnosťou pasívnych príjmov. Okamžite som pochopil, že ide o skvelú príležitosť nielen pre mňa, ale predovšetkým ľudí žijúcich v “slovenskom systéme”. Preto som zašiel o level ďalej a online projektom a pasívnym príjmom dal vlastný branding NLF. Nejde teda len o peniaze, ale o posúvanie ľudí na svoj “next level”. Pracujeme na komunikácií, vzťahoch, ale predovšetkým na myslení. Organizujeme spoločné semináre a zatiaľ čo v marci nás bolo 15 mušketierov, na septembrovom seminári v Žiline už 150 !

   Našou víziou je stále napredovať, dávať ľudom do povedomia kryptomeny či rôzne druhy pasívnych príjmov. Áno, nie každý projekt dopadol úspešne, ale odniesli sme si veľké lekcie a ešte viac sa potvrdili dobré vzťahy. Preto je mojou osobnou víziou aj naďalej budovať čoraz väčšiu komunitu. NLF nie je len o peniazoch, NLF je spôsob myslenia. Som nositeľom myšlienky, že sa všetci šikovní ľudia môžu na Slovensku spojiť a spoločne urobiť našu krajinu lepším miestom na život. V mnohých krajinách už dávno funguje model, kde sa ľudia spoja a skladajú sa na štadióny či nemocnice. Tak prečo nie v našej malej, veľkej krajine ?“

  Môžete sa tešiť na skvelé akcie!

 

CryptoTips a Next Level Factory?
2.7 (54.86%) 35 votes

Zdieľať

Pridaj komentár