Bloomberg odhaduje, že Bitcoin dosiahne do konca tohto roka 400 tisíc dolárov

0

Bloomberg odhaduje, že Bitcoin dosiahne do konca tohto roka 400 tisíc dolárov. Týmto vyhlásením sa iba potvrdilo, že analytici pracujúci pre Bloomberg, sú značne optimisticky naladení, ak ide o ďalší vývoj týkajúci sa kryptomeny Bitcoin. Svetoznámy Bloomberg zverejnil vyhlásenie ktoré obsahuje 10 strán, avšak najzaujímavejší bol graf, ktorý môžete vidieť nižšie.

Na tomto grafe môžeme vidieť, že pokiaľ by sa Bitcoin správal rovnako ako v roku 2013 kde sme mohli vidieť znásobenie až 5500% a v roku 2017, kde bolo zhodnotenie na BTC 1500%, mohli by sme byť svedkami veľmi zaujímavého rastu na rekordné čísla. Ak by sa to totiž naozaj naplnilo, Bitcoin by dosiahol hodnotu ktorá by bola veľmi blízko hodnote pol milióna dolárov, čo si pred pár rokmi dokázali predstaviť len tí najoptimistickejší obchodníci.

Určite tiež treba upriamiť pozornosť na fakt, že v septembri sa 180-dňová volatilita vyrovná historickému minimu z októbra 2015. Práve v tomto mesiaci totiž začal ďalší výrazný 50-násobný rast až na vrchol v roku 2017, kedy sme dosiahli 20 000 USD. Ako to vidíte Vy? Očakávate rast či pokles?

Zdroj 1 (Source 1)
Zdroj 2 (Source 2)

Bloomberg odhaduje, že Bitcoin dosiahne do konca tohto roka 400 tisíc dolárov
Rate this post

Zdieľať

Pridaj komentár