Blockchain pomaly, ale isto preberá kontrolu nad svetovými biznismi.

0

   Technológia Blockchain sa čoraz častejšie dostáva do podnikateľskej sféry, pričom sa uvoľňuje veľké množstvo nových technológií. Z dôvodu zložitosti procesov v starších systémoch a relatívnej jednoduchosti technológie Blockchain pri dosahovaní rovnakých výsledkov, sa spoločnosti stretávajú s rastúcou potrebou.

Blockchain pre dohody

 

Navyše nárast inteligentných zmlúv vytvoril schopnosť uzatvárať, ratifikovať a upevňovať B2B dohody v takmer reálnom čase bez ťažkostí s dlhými časovými zdržaniami. Inteligentné zmluvy umožňujú podnikom komunikovať, umiestňovať a plniť objednávky a dokonca spravovať platby po doručení. To všetko z jediného zdroja a s jednoduchým pripojením k sieti Wi-Fi.

Samozrejme, nárast inteligentných zmlúv viedol aj k veľkému dopytu po programátoroch ktorí majú skúsenosti s technológiou Blockchain, čo dokazuje nárast dopytu po pracovných miestach na niektorých platformách. Avšak lepšie systémy používateľského rozhrania prichádzajú online, aby ponúkali rovnakú funkčnosť, ale s nízkymi technickými vstupnými bariérami.

 

Blockchain pre efektívnosť

 

Základom technológie Blockchain je základný princíp transparentnosti. Tento základný princíp prináša novú úroveň efektívnosti pre podniky ochotné využívať túto platformu.

Transparentnosť eliminuje potrebu kontrolovať bilancie v podnikaní a znižuje náklady na zabezpečenie presnosti. Úplná transparentnosť (so vstavanou bezpečnosťou technológie Blockchain) účinne znižuje korupciu v podnikaní. Generálneho riaditeľ Jim Preissler portálu trade.io sa vyjadril:

Blockchain pre platby

 

Platformy platobných služieb pre podniky (B2B) sú tradične zdĺhavé a často si vyžadujú niekoľko dní na urovnanie. S technológiou Blockchain však spoločnosti dokážu vyplácať platby rýchlo a bez problémov so staršími systémami, no so všetkými rovnakými právnymi požiadavkami.

Tento prechod na technológiu Blockchain ešte nepochybne nejaký čas potrvá. Avšak moc distribuovanej platobnej platformy nevyhnutne začne nadobúdať väčšiu úroveň vlastníctva na trhu.

 

Zdroj: https://cointelegraph.com

Blockchain pomaly, ale isto preberá kontrolu nad svetovými biznismi.
Rate this post

Zdieľať

Pridaj komentár