Indická spoločnosť darovala novému CEO Twitteru NFT

Ako iste mnoho z Vás vie, platforma Twitter má od minulého mesiaca nového CEO, na základe čoho sa prémiová čajová spoločnosť Vahdam India rozhodla darovať novému generálnemu riaditeľovi NFT. Novovymenovaný CEO Parag Agarwal je totiž pôvodom z Indie a ako sa vyjadril Bala Sarda, zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Vahdam India, ide o veľmi významný moment pre túto krajinu, pričom dodal, že fakt, že sociálnu sieť Twitter vedie Ind, je jednoducho ,,neskutočné“ a  zároveň tiež ide o ,,prelomový moment“.

,,Toto je hrdý moment pre nás všetkých tu v Indii. Ako generálny riaditeľ domácej indickej značky je úspech Paragu nielen vzrušujúci, ale aj osobný.“

Ako dodal Bala Sarda, ide o historické druhé NFT, ktoré spoločnosť vydala. Začiatkom tohto roka značka uviedla na trh svoj úplne prvý NFT, „Vahdam India’s Ticket to Mars“, ktorý bol exkluzívnym virtuálnym tokenom na jedinečnú intergalaktickú expedíciu, zatiaľ čo človek popíja svoje obľúbené drinky a vychutnáva si nádherné výhľady. Na tomto NFT sa objavil aj generálny riaditeľ spoločnosti Tesla Elon Musk, ktorý popíjal čaj Vahdam.

Zdroj