Spoznaj svoje ICO #1 – BinaryCoin

0

   Technológia Blockchain je úžasná. Každým dňom po celom svete vznikajú nápady, ako efektívne zaradiť akýkoľvek projekt do kryptomien, respektíve do technológie Blockchain. Dnes sme si pripravili ďalšie ICO, ktoré už je niekoľko dní k dostupnosti a zásoby sa rýchlo míňajú, preto sme sa pokúšali vytvoriť tento článok čo najrýchlejšie, keďže tip na tento ICO projekt sme dostali zo zahraničia, je však stále rizikový. Nebudeme však strácať čas a môžeme ísť rovno na to.

Čo je to BinaryCoin?

BinaryCoin je prvá decentralizovaná digitálna mena vytvorená na prepojenie rôznych častí digitálneho finančného sveta v jedinej mene.  Inými slovami si BinaryCoin kladie za cieľ vybudovať most medzi obchodovaním s Binary Options (binárne opcie) a kryptomenami. ICO začala pred pár dňami v októbri a bude pokračovať do konca novembra (ak sa teda nevypredajú tokeny, čo si osobne myslíme že sa vypredajú). Investovaním do BinaryCoin môžete získať (ako tvorcovia tvrdia) “zaručené výnosy”. Prvá vlna ceny, za ktorú sa ICO predávalo bola 0,45 USD za token. Momentálne sa predáva za 1,05USD a očakáva sa, že do druhého štvrťroka roku 2018 bude cena 350 dolárov za jediný token! V percentách je to zhruba 33,000%! Veríme že tieto očakávania sa naplnia. Bolo by to viac než úžasné.

Spoločnosť BinaryCoin bola založená spoločnosťou OPBinary, ktorá bola založená v roku 2015. Spoločnosť tvrdí, že vytvorila partnerstvo s ďalšími vysoko postavenými investormi a maklérmi binárnych opcií na vytvorenie BinaryCoin.

Whitepaper kryptomeny Binarycoin obsahuje:

“Je to prvá investičná platforma, ktorá spája dve veľké digitálne ekonomiky, binárne opcie a kryptomeny, podporované silným tímom so skúsenosťami s existujúcimi produktmi a službami, ktoré sa snažia rozšíriť svoju komunitu prostredníctvom počiatočnej peňažnej zásoby”

 

Ako BinaryCoin funguje?

BinaryCoin je vytvorený pomocou inteligentných zmlúv spoločnosti Ethereum. Je to token ERC20 na verejnom Blockchaine Ethereum. Binárne opcie sú ako obchodné vozidlá, v ktorých ľudia “stávkujú” na to, či cena konkrétneho aktíva stúpa alebo klesá. Mnoho ľudí to porovná s hazardnými hrami. Je to veľmi populárne po celom svete. BinaryCoin je zameraný na zlepšenie tohto priemyslu pomocou technológie Blockchain.

Ako môže technológia Blockchain zlepšiť binárne možnosti obchodovania? Blockchain môže poskytnúť transparentnosť, bezpečnosť a decentralizáciu. Spoločnosť BinaryCoin sa snaží implementovať technológiu blockchain do OPBinary.com, ktorá je popísaná ako “najintuitívnejšia, najbezpečnejšia a revolučná investičná platforma binárnych opcí na trhu,” podľa BinaryCoin whitepaper.

Investori majú na platforme prístup k obchodovaniu s binárnymi opciami vrátane obchodovania s akciami, komoditami, indexmi či menami. Dlhodobým cieľom je implementovať BinaryCoin do viacerých obchodných platforiem s binárnymi možnosťami. K dispozícii bude aj mobilná aplikácia pre Android a iOS s názvom “Anti Hack Mobile Wallet”, ktorú môžu používatelia použiť na ukladanie tokenov BinaryCoin.

 

BinaryCoin ICO

ICO BinaryCoin začalo 22. októbra a pokračuje až do 30. novembra ak sa nepredajú tokeny. Existuje celková ponuka 10 miliónov BRC tokenov, stanovených na začiatočnú cenu 0,45 USD. Mince sa do konca ICO zvýšia na 1,25 USD za token. Celkom 9,5 miliónov tokenov je k dispozícii prostredníctvom ICO, pričom zostávajúcich 500 000 tokenov je vyhradených pre “vývojové aplikácie a ďalšie produkty nášho ekosystému v našom pláne”, vysvetľuje whitepaper.

Do decembra spoločnosť odhaduje, že 1 BRC bude mať hodnotu 25 USD, čo bude vtedy, keď bude token uvedený na CoinMarketcap a CryptoCompare. Do januára 2018 BinaryCoin whitepaper očakáva cenu 1 BRC = 45 USD. V tomto období, majú taktiež v pláne spolupracovať s maklérmi binárnych opcí a implementovať svoju “mobilnú peňaženku Anti Hack” pre iOS a Android. Do Q2 2018 spoločnosť očakáva, že 1 BRC bude mať hodnotu 350 USD! BinaryCoin má tiež systém na postúpenie, v ktorom môžete získať až 20% tokenov registráciou odkazom na ICO (referal link).

Systém požičiavania BinaryCoin

Okrem systémov binárnych opcí uvedených vyššie, má BinaryCoin pre investorov k dispozícii tzv. “balíky na úver”. Tieto pôžičky sa pohybujú od 500 USD do 10 000 USD. BinaryCoin má odlišné rebríčky ,,dlžníkov”. Čím lepšie ste umiestnený, tým menej zaplatíte za požičanie si peňazí. K dispozícii sú pôžičky na 30 dní, 60 dní a 90 dní, od 30% návratnosti investícií do 135% návratnosti investícií v každom období. Áno, spoločnosť BinaryCoin tvrdí, že investori môžu získať 30 až 135% v období 30 až 90 dní len tým, že požičiavajú peniaze. Nie je úplne jasné, prečo platforma binárnych opcií vytvára systém požičiavania. Spoločnosť opisuje svoj systém pôžičiek ako “pokročilý a agresívny” s cieľom “spájať rôzne digitálne ekonomické trhy” – bez ohľadu na to, čo to znamená. Systém poskytovania pôžičiek v každom prípade začne fungovať v decembri 2017.

Kto stojí za BinaryCoin?

Binárny dokument BinaryCoin nezmieňuje žiadneho člena tímu a žiaden autor nie je uvedený na ich stránke. V časti “O nás” na oficiálnej webovej stránke nie sú žiadne konkrétne informácie. OPBinary.com odhaľuje niektoré znepokojujúce veci o spoločnosti BinaryCoin. Spoločnosť tvrdí, že OPBinary.com je plne funkčná výmena binárnych možností. Webová stránka, ktorú tu nájdete, je však sotva funkčná. Zdá sa, že to bolo navrhnuté dieťaťom a zdá sa, že inzeruje pyramídovú schému v časti “Príležitosť”. Kontrola WHOIS pre túto webovú stránku ukazuje, že bola vytvorená v januári 2017, aj napriek tomu, že webová stránka BinaryCoin tvrdí, že vývoj začal v roku 2015.

 

BinaryCoin Záver

BinaryCoin je digitálny token určený na použitie na OPBinary.com, binárne stránky s možnosťou obchodovania medzi kryptomenami & obchodnej platformy Forex. Spoločnosť OPBinary.com spustila ICO, na ktorom plánujú predávať tokeny BinaryCoin za cenu od 0,45 USD až 1,25 USD za token. Do 2. štvrťroka 2018 BinaryCoin whitepaper tvrdí, že investori môžu očakávať, že token bude mať hodnotu 350 USD. Je to obrovský skok a nie sme si úplne istí, že tento dokument podporuje tak obrovský rast. Spoločnosť očakáva, že uvoľní aplikácie pre systém Android a iOS a chce vymenovať tokeny na rôznych burzách, ale nie je jasné, prečo očakávajú taký obrovský skok v ocenení. Väčšina tokenov sa vydáva na burze po ich ICO, ale väčšina mincí nemá taký veľký skok v hodnote. Už teraz majú na stránke oznámené 4 burzy na ktoré sa chystajú.

Nie je tiež jasné, s ktorými ďalšími binárnymi obchodnymi platformami má spoločnosť v pláne spolupracovať. Niektoré burzy ako sme spomenuli, sú uvedené na oficiálnej webovej stránke, ale nevidíme žiadne konkrétne platformy pre binárne opcie. Niektorí môžu považovať za problém aj nedostatok informácií o tíme: nevieme nič o vývojovom tíme, manažérskom tíme alebo umiestnení spoločnosti. BinaryCoin má taktiež program na poskytovanie úverov – hoci nie je úplne jasné, prečo sa platforma binárnych opcí chce tiež dostať do úverového ,,biznisu”. K dispozícii je aj systém sprostredkovania, kde môžete získať obrovské odmeny tým, že požičiate ostatným ľuďom peniaze, na zakúpenie tokenov. Tento systém postúpenia sa zdá byť skôr pyramídovou schémou ako skutočnou investičnou príležitosťou. Po detailnejšom preskúmaní a zvážení, sme sa rozhodli investovať len minimálnu sumu do tohto ICO projektu. Inými slovami sme tam dali peniaze, o ktoré “môžme prísť”. Investícia je na uvážení každého z Vás, skôr by som to ale nazval ,,High Risk, High Reward” príležitosť.

 

Zdroj: https://binarycoin.io

 

 

 

Spoznaj svoje ICO #1 – BinaryCoin
Rate this post

Zdieľať

Pridaj komentár