Svetovo prvá, decentralizovaná affiliate platforma HOQU

1

   Každý den sa vytvorí niekoľko projektov ICO po celom svete. Väčšina z nich však nikdy úspech neuvidí. Čína či Južná Kórea sú jedny z krajín, ktoré ich dokonca nepovoľujú aj vďaka tomu, že veľa podvodných projektov vzniklo na platforme Ethereum. HOQU však už od pohľadu značí niečo úplne iné a tento nápad môže byť doslova revolučný. Poďme si spolu teda tento projekt predstaviť.

Svetovo prvá, decentralizovaná marketingová platforma HOQU ktorej zakľadateľ je Alexey Shmonov (ktorého môžete sledovať aj na Twitteri), umožňuje obchodníkom a prevádzkovateľom obchodovať priamo, bez sprostredkovateľov a zaisťuje férové CPA dohody, založené na inteligentných zmluvách (Smart Contracts). Obchodník môže v jednoduchosti vytvoriť predajnú zmluvu, kde vidí celý priebeh. Zmluva je priehľadná, bezpečná a celý tento proces je založený na technológií Blockchain. Priamy kontakt medzi obchodníkom a prevádzkovateľom bez sprostredkovateľov, bánk, platobných systémov či reklamných agentúr ušetrí až 45% peňazí pre obchodníkov. Toto riešenie neexistuje nikde inde na svete.

 

Ako to funguje?

Obchodník vytvorí ponuku v systéme, vyplní sumu a svoje podmienky pre uzatvorenie obchodu. Ponuka sa následne presunie k sprostredkovateľom ktorých v tomto prípade tvoria marketingoví špecialisti, blogeri, manažéri bezpečného chodu procesu a vlastníci stránky. Ak je ponuka dostatočne zaujímavá, je cez prevádzkovateľov presunutá k masám ľudí. Prevádzkovatelia taktiež odporučia obchodníka a týmto spôsobom sa k nemu dostanú ľudia. Informácie o zákazníkoch sú presunuté do Blockchainu, na základe inteligentných zmlúv regulujúce poplatky. Ako výsledok dostane obchodník peniaze od más a prevádzkovatelia dostanú poplatky, ktoré zaistí inteligetná zmluva.

Platforma HOQU taktiež umožňuje obchodovanie s akýmikoľvek férovými dohodami zahrňujúce ,,platbu za predaj”, cielené činnosti, telefónne hovory a inštalácie. Technológia Blockchain používaná v určitých sektoroch zaručuje a zlepšuje priehľadnosť, spoľahlivosť a autentickosť zmlúv. A vďaka tomu otvára nové vyhliadky pre vývoj platformy HOQU.

Zoberme si  napríklad taký predaj nehnuteľnosti cez platformu HOQU s detailami o zmluve registrované v Blockchaine. Obchodník sa zaregistruje a napíše svoju ponuku do systému platformy HOQU. Zmluva obsahuje poplatok podľa dohody za predaj, povedzme 1% z celej sumy ktorý dostanú prevádzkovatelia. Prevádzkovatelia následne dostanú túto zmluvu k masám ľudí a odkážu ich k obchodníkovi. Keď si klient zakúpi nehnuteľnosť ktorá je zaregistrovaná v Blockchaine, prevádzkovateľ ihneď po zakúpení obdrží poplatok podľa dohody. Tým pádom obchodník minie značne menej peňazí na reklamu/propagáciu keďže ako všetci vieme, keď sa niečo predáva napríklad na bazáre či Ebay a chcete sa toho rýchlo zbaviť, musíte si priplatiť aby sa to zobrazovalo viacerým záujemcom. Inými slovami, HOQU platforma bude môcť byť používaná na akýkoľvek predaj ktorý bude zaregistrovaný v technológií Blockchain. Medzi ne budú platit poistenia, predaj áut, bankové služby, hazardné hry či akékoľvek iné služby.


My osobne tejto platforme určite šancu dáme. Tento článok slúži ako predstavenie projektu. Inými slovami, ak by Vás zaujímali ďalšie informácie ohľadom tohto projektu, neváhajte a navštívte ich oficiálnu stránku. Spoluzakladateľ tejto platformy, Roman Kaufman povedal, že ,, skôr či neskôr bude technológia Blockchain doslova všade a to spustí obrovský predaj digitálnych produktov a služieb.” My s ním môžeme jedine súhlasiť. Prajeme úspešné investovanie a taktiež pekný zvyšok dňa.

Štart ICO začíná 30. októbra o 9 ráno v časovom pásme EDT (Eastern Daylight Time) ktoré je 6 hodín pozadu od nás.

Zdroj: https://www.hoqu.io

Svetovo prvá, decentralizovaná affiliate platforma HOQU
Rate this post

Zdieľať

Jeden komentár

  1. Update skin, lifting wrinkles without jabs and procedures is available to everyone. Chemical elements remove components of old cells. Epidermis swiftly is updated. A face without wrinkles and signs of acne. Significant improvement of the external appearance of the skin. Rejuvenation, plastic, removal wrinkles are guaranteed.
    make chemical peeling invented by German workers in the 19th century. Since then, reliability procedures has grown several times. Effect can purchase and domestic conditions. Epidermis becomes smooth and light, without wrinkles, redness.
    light chemical peel before and after

Pridaj komentár