Spoznaj svoje ICO #3 – CrowdWiz

0

S projektami ICO sa akosi roztrhlo vrece a my sme sa rozhodli robiť častejšie predstavovanie týchto projektov. Projekty ICO sú rizikové, ak sa ale spraví dostatočný prieskum, môže z toho byť nádherné zhodnotenie. V dnešnom diely sme sa rozhodli pripraviť si pre Vás článok o veľmi sľubnom ICO projekte s názvom CrowdWiz.

Čo je CrowdWiz?

CrowdWiz je prvý ekosystém decentralizovaných investícií novej generácie, založený na platforme spoločnosti Ethereum. Technológia Blockchain je používaná, aby ,,prečistila” investičné oblasti tým, že ,,eliminujú” súčasných sprostredkovateľov na trhu, ako sú investiční makléri, správcovia fondov a veľké finančné inštitúcie. Týmto spôsobom umiestnia silu a kontrolu nad investíciami. Žiadni sprostredkovatelia, žiadne ďalšie poplatky! Týmto si projekt získal nejedného investora vďaka čomu vyzbierali minimálnu čiastku ktorú potrebovali k spusteniu tohto projektu (5 mil. USD). Projekt ICO sa ukončí po predaji všetkých tokenov alebo po uplynutí daného času. 

Ako to funguje?


WIZ Token je srdcom ekosystému CrowdWiz. Poskytuje prístup a hlasovacie práva k všetkým investičným produktom spoločnosti CrowdWiz. Značky WIZ Vám tiež umožňujú vytvárať a spájať nové verejné a súkromné WizFondy, vykonávať a zúčastňovať sa na IFO a obchodovať s Tokenmi na ich vlastný sekundárny trh. Každý novo vytvorený produkt WizFond alebo investičný produkt, ktorý sa rozvinie, zvýši hodnotu značky WIZ Token. Počet vydaných tokenov WIZ je pevný a je výlučne generovaný počas predaja tokenov. Všetky nepredané tokeny budú spálené.

CrowdWiz Tím

Roadmap

Verdikt

Tento ICO projekt má určite niečo do seba a môžeme ho zaradiť medzi tie lepšie. Nápad je to zaujímavý a určite nie je na zahodenie. Mnoho ľudí na internete či už na Youtube a fórach zdieľa náš názor taktiež. Vždy samozrejme odporúčame urobiť si vlastný prieskum pred investíciou.

Telegram: https://t.me/crowdwiz

Zdroj: https://bitcointalk.org, https://crowdwiz.io

 

Spoznaj svoje ICO #3 – CrowdWiz
Rate this post

Zdieľať

Pridaj komentár