Spoznaj svoje ICO #2 – Bitair

1

Po pár dňoch tu pre Vás máme ďalšie zaujímavé ICO s veľkým potenciálom. Ako iste viete, denne vznikne niekoľko projektov ICO, často však sú rizikové a väčšina z nich je vytvorená len za účelom rýchlych peňazí. Máme tu však zaujímavý projekt, ktorý má doslova revolučný nápad a ak všetko pôjde ako má, mohla by to byť doslova zlatá baňa. Jeho meno je Bitair (BTCA).

Čo je Bitair?

Bitair bol postavený na technológii Blockchain platformy Ethereum a ako ste si všimli už v názve (Bitair), bude to spojené s leteckými spoločnosťami. Klienti budú môcť využívať tokeny na zaplatenie cestovných a turistických služieb ako nákup či rezerváciu leteniek. Bitair sa považuje za dôležitý a revolučný projekt ktorý je doslova na začiatku. Zlepšuje spoluprácu v rámci odvetvia a umožní spoločnostiam ako Travelport, Expedia a Agoda vybudovať rýchlu a bezpečnú technológiu platených platieb. Poplatky sú takmer nulové a ide o výnimočne bezpečnú platobnú metódu. Bitair je prvou platformou inteligentných platobných systémov v cestovnom a turistickom priemysle, ktorý umožňuje cestujúcim nakupovať akékoľvek on-line služby s pokročilou technológiou Blockchain a Ethereum. Bitair bol taktiež v poslednej dobe uznaný, ako efektívny spôsob platby prostredníctvom Asia Pacific Travel PTY Group – populárna agentúra, umožňujúca zakúpiť si letenky online v Ázii, v štátoch ako Austrália, Filipíny, Indonézia či Malajzia. Okrem toho bude Bitair spolupracovať aj so spoločnosťami ako Cheapbooking.ph či Trippyflight.com. Veľký objem cestujúcich uskutočnil platbu v systéme Bitair a tím tiež vykonal rozsiahly prieskum možností platieb a 65% cestujúcich odpovedalo “ÁNO”, na otázku, či chcú platiť skôr možnosťou Bitair než ostatnými platobnými možnosťami ako Visa, hotovosť či bankový prevod.

 

Spustenie projektu Bitair vytvorí revolúciu v cestovnom ruchu

  1. Na svete je takmer 1 000 leteckých spoločností
  2. Každý deň bude 104 000 letov a 9,8 milióna cestujúcich
  3. Po celom svete bude vďaka tomuto odvetviu viac, ako 62.7 milióna pracovných miest

Ako bude Bitair fungovať?

Technológia Blockchain spoločnosti Bitcoin, je jednou z najhorúcejších a najzaujímavejších technológií, ktoré sú v súčasnosti na trhu. Inteligentná zmluva či kód vykonaný na Blockchaine prinášajú významné výhody oproti existujúcim aplikáciám a rámcom prevádzky.

  1. Transparentnosť – Zmeny vo verejných Blockchainoch sú verejne viditeľné pre všetky strany, ktoré vytvárajú transparentnosť a všetky transakcie sú nemenné, čo znamená, že ich nemožno zmeniť, vymazať alebo obnoviť.
  2. Nízke náklady – Odstránením sprostredkovateľov tretích strán a režijných nákladov na výmenu aktív, bude mať Blockchain potenciál výrazne znížiť transakčné poplatky.
  3. Rýchlejšie transakcie – Medzibankové transakcie môžu potenciálne trvať dni na konečné zúčtovanie, najmä mimo pracovného času. Blockchain transakcie môžu znížiť čas transakcie na minúty a spracovávajú sa každý deň, 24 hodín denne.
  4. Anonymita – Všetky transakcie sa pridávajú do jednej verejnej knihy a všetky adresy peňaženky sú náhodné znaky, ktoré nemôžu byť vlastne spojené s konkrétnou osobou. To umožňuje v prípade potreby, vysoký stupeň ochrany osobných údajov.
  5. Bezpečnosť – Blockchain je udržiavaný veľkou sieťou účastníkov, nikto z nich nemôže ľahko získať dostatočný vplyv na podanie podvodnej transakcie alebo úspešne zmeniť zaznamenané údaje. Používatelia môžu dôverovať tomu, že transakcie budú vykonávané ako príkazy protokolu, čím sa odstráni potreba dôveryhodnej tretej strany.
  6. Vysoká kvalita dát – Blockchain údaje sú úplné, konzistentné, včasné, presné a široko dostupné.

Cestovanie a turizmus

Ako jedno z najväčších svetových odvetví vytvára cestovný ruch mnoho pracovných miest, riadi vývoz a vytvára kapitál po doslova celom svete. V roku 2016 tento priemysel vzrástol o 3.1% a zároveň podporil 6 miliónov ďalších pracovných miest v mnohých súvisiacich odvetviach. V roku 2016 tento priemysel celkovo zarobil 7.6 bilióna amerických dolárov. IATA1 predpokladá, že dopyt cestujúcich sa zdvojnásobí v priebehu 20 rokov a očakáva, že v roku 2035 bude 7,2 miliardy cestujúcich, čo by znamenalo zdvojnásobenie od roku 2016, keďže v tomto roku bolo dokopy 3,8 miliardy cestujúcich po celom svete. Predikcia vychádza z ročnej miery rastu (CAGR) vydanie poslednej aktualizácie 20-ročných leteckých liniek združenia z Ázie a Tichomoria. Ročná priemerná miera rastu 4,7% bude druhou najvyššou, hneď za blízkym východom.

ICO

ICO je k dispozícií ešte približne 6 dní. Presné informácie nájdete na ich oficiálnej stránke.

 Roadmap

To najlepšie čomu môžeme venovať pozornosť je, že už v tomto mesiaci plánujú vstúpiť na burzu Bittrex a minimálne na ďalších 5 v Decembri. Nechajme sa prekvapiť.

Tím Bitair

VERDIKT

Aj keď je to stále ICO, tento projekt si definitívne získal našu pozornosť a určite túto šancu využijeme a investujeme doňho nejaké peniaze. Majte však na pozore že je to stále risk, keďže je to ICO projekt. High Risk, High Reward. Majú skvelý nápad a produkt a ak pojde všetko ako má, veríme, že v budúcnosti budú zisky viac než skvelé! Prajeme pekný zvyšok dňa.

Zdroj: https://bitair.io/

Spoznaj svoje ICO #2 – Bitair
Rate this post

Zdieľať

Jeden komentár

Pridaj komentár