Buyaladdin ako prvý pridáva krypto platby do viacerých nákupných centier

Americká spoločnosť Buyaladdin začne prijímať platby cez Bitcoin (BTC) a Ethereum (ETH) vo viacerých nákupných centrách v Južnej Kórei, ako sú Auction, Coupang, WeMake a 11Street, prostredníctvom vlastného pluginu. Aplikácia tento míľnik dosiahne ako prvá na svete a podľa tímu Buyaladdin na tom veľmi tvrdo pracovali a implementáciou tejto aktualizácie sú veľmi nadšení. Buyaladdin je prvá aplikácia na nakupovanie online, ktorá integruje BTC a ETH nielen do jedného, ale do mnohých nákupných centier v Južnej Kórei. Tím navyše plánuje integrovať ABBC Coin (ABBC) ako ďalšiu kryptomenovú platobnú metódu pre Buyaladdin.

Buyaladdin zahájil svoju celosvetovú činnosť v júli 2019. S hlavnou kanceláriou v Los Angeles v USA je to globálna spoločnosť zameraná na elektronický obchod, ktorá vytvorila a vyvinula poprednú aplikáciu typu „všetko v jednom“. Cieľom Buyaladdin je poskytnúť globálne trhovisko pre predávajúcich a kupujúcich prostredníctvom ich aplikácie. Používatelia majú prístup do online obchodov na základe ich polohy.

ABBC bola vybraná ako ďalšia platobná minca vďaka technológii za jej blockchainom. Blockchain ABBC Generation 2.0 využíva konsenzus PoS (Proof-of-Stake), ktorý zaisťuje vysokú škálovateľnosť a má mnoho výhod oproti konsenzu PoW (Proof-of-Work). Mainnet je navrhnutý tak, aby mal model zdrojov založený na poplatkoch, čím sa zabráni ich zneužitiu. Jedná sa o vysoko výkonnú blockchainovú sieť, ktorá dokáže spracovať až 5 000 transakcií za sekundu.

Tím ABBC poznamenal, že im bolo potešením pracovať s celým tímom Buyaladdin a dúfajú, že s ABBC Coinom pôjdu veci ešte ďalej. Tím tiež zdôraznil, že stať sa ,,platbou budúcnosti“ bolo vždy ich cieľom a že toto všetko je len začiatok.

Zdroj (Source)