Budúcnosť zábavy pre dospelých: striptérky prijímajú Bitcoin cez QR tetovanie!

   Strip klub, kde je možné platiť kryptomenami nazvaný „The Legends Room“ sa stal prvým svojho druhu v Las Vegas, kde striptérky nosia dočasné QR tetovanie ako peňaženku na spracovanie Bitcoin platieb. Táto nová funkcia poskytuje zákazníkom a striptérkam anonymné, decentralizované platobné riešenie na sprostredkovanie erotických služieb. Tieto služby sú zvyčajne platené hotovosťou alebo kreditnou kartou, ktoré často zanechajú peňažnú stopu.

   „Krypto“ strip klub otvoril v máji 2017 tréner bojových umení Nick Blomgren, ktorý sníval o používaní kryptomien na platby. Zákazníci môžu tajne navštíviť podnik bez toho, aby sa o tom blízky dozvedeli, povedal pre Las Vegas I-TEAM.

„Prišli sme s nápadom asi rok a pol dozadu, že ako by sme mohli využiť Bitcoin na niečo. Takže sme zasadli a diskutovali naše nápady. Najprv sme premýšľali o akadémii bojových umení, pretože vlastním telocvičňu zmiešaných bojových umení. Avšak myslel som, že lepšie by to fungovalo v striptízovom klube. Je to najlepšie miesto, kde to môžete minúť, ak nechcete, aby o tom vaša žena alebo muž vedel,“ povedal Blomgren.

   Dodal, že kryptomeny môžu byť ďalšou veľkou vecou:

„Niektorí ľudia využili éru dot.com a ak ste nenaskočili, zmeškali ste vlak. Teraz nemám pocit, že by som to zmeškal, dostal som sa na začiatok niečoho, čo bude obrovské.“

Vitajte vo vzrušujúcom svete Bitcoinu

   Zákazníci, ktorí majú kryptomenovú peňaženku, môžu priamo skenovať QR tetovanie na tele striptérok. Môžu taktiež platiť prostredníctvom tradičných spôsobov platby – hotovosť alebo kreditná karta.

   Blomgren ponúka podstatnú výhodu pre zákazníkov, ktorí chcú v jeho klube platiť kryptomenou. Dostanú totiž 20-percentnú zľavu na všetky služby v klube.

   Vanessa Murphy, reportérka z I-Team, mala fascinujúci rozhovor s jednou striptérkou, ktorá tvrdí, že je v „krypto hre“ viac ako 5 rokov. Striptérka hovorí reportérke, že kryptomeny môžu byť budúcnosťou pre pracovníkov v oblasti zábavy pre dospelých.

Vanessa Murphy : „Ako často zákazníci chcú zaplatiť Bitcoinom?“

Brenna Sparks, striptérka: „Pomerne často. Ľudia, ktorí sem prichádzajú, majú naozaj radi krypto. Mám pocit, že je to veľmi šikovné. Je to peer to peer, anonymnérýchle.“

Zdroj: link