Má Bitcoin namierené k päť cifernej sume ešte tento rok?

1

Spoluzakladateľ spoločnosti FundStrat Global Advisor Tom Lee zamotal ľudom hlavy, keď prvýkrát predpovedal, že cena Bitcoinu by mohla dosiahnuť 25 000 dolárov do roku 2022. Pozitívne naladený ostal aj napriek ťažkému poklesu, ktorý nasledoval aj vďaka zákazu ICO v Číne a niektorých búrz.

V prvej časti série o kryptomenách na jeho biznisovej webstránke Lee vysvetlil, ako sa dostal k číslu 25 000 amerických dolárov. Prišiel k tomu jednoducho. Ako sám hovorí, použítím princípu známeho ako Metfalcov zákon, rastie hodnota danej veci s počtom používateľov, čo dáva logiku. Taktiež dodal, že v tejto digitálnej dobe sú osobné informácie našim zlatom a aj preto je Bitcoin tak populárny. Bitcoin je v podstate databáza s bezprecenentnou úrovňou bezpečnosti, inými slovami, digitálne zlato. Taktiež očakáva, že nová mladá generácia investorov ktorá nikdy nepoznala svet bez internetu, bude čoraz viac používať Bitcoin ako hlavnú svetovú menu.

Zoberte si novinky z Malajzie, Japonska či Švajčiarska.  Všetky tri krajiny Bitcoin podporujú a Švajčiarsko dokonca schválilo platenie daní touto kryptomenou. Svetová firma Amazon oznámila informácie o spolupráci s týmto gigangtom v oblasti kryptomien. Aj preto sa hovorí, že ak Bitcoin prekročí hranicu 10 000 amerických dolárov, najbližšiu zastávku bude mať na 500 000 až 1 000 000 amerických dolárov. Túto verziu podporuje aj známy investor Mark Yusko. Podľa neho do dvoch desaťročí uvidíme Bitcoin s hodnotou minimálne 500,000 amerických dolárov. Nezabudnime že v minulosti nikto neveril že dá 1 dolár. Na tento rok sa odhadovalo, že Bitcoin bude mať na konci tohto roka maximálne 2 000 amerických dolárov. Má však trojnásobne viac a to ešte nie je koniec roka.  Verte mi. Sme stále iba na začiatku tohto šialenstva.

Zdroj: https://news.bitcoin.com

Má Bitcoin namierené k päť cifernej sume ešte tento rok?
5 (100%) 1 vote

Zdieľať

Jeden komentár

  1. Pingback: Brilantný White Paper Bitcoinu, vytvorený Satoshi Nakamotom, dnes oslavuje 9 rokov! - Cryptotips

Pridaj komentár