5 pálčivých otázok pre Bitcoinových investorov

0
  1. Vznikne nová láska medzi Wall Street a Bitcoinom?

Nedostatok regulačného plánu by malo držať veľké finančné investície a správcov aktív čo najďalej od investovania do kryptomien. Nové produkty však odstránia tieto prekážky a špekulanti veria, že hodnota spoločnosti Bitcoin by mohla mnohonásobne vzrásť, pretože Wall Street sa pripojí.

2. Prežije Bitcoin ďalší pád?Zníženie cien o 20% alebo viac sa už stali pre Bitcoin rutinou. Niektoré zníženie bolelo menej, iné viac. Po jednom z najväčších pádov bola spoločnosť Mt. Gox v roku 2014 napadnutá masívnym hackom. Opatrnosť investorov o bezpečnosť držali ceny v trhovom teritóriu po dobu 2 rokov. Príliš obrovská kríza by mohla vystrašiť príležitostných investorov.

 3. Bude Čína znamenať skazu pre Bitcoin?Čínske regulačné orgány už raz Bitcoin rozbili a pri obavách zo špekulácií by to mohli urobiť znova, čím by odradili niektorých z najatraktívnejších obchodníkov.

4. Preberie žezlo ďalšia z digitálnych mien?Bitcoin je najstaršou a najcennejšou kryptomenou, ale záhrada konkurencieschopných kryptomien sa rozrastá, a tak iné meny ako napríklad  Ethereum či Bitcoin Cash, môžu  lákať investorov.

5. Získa Bitcoin trakciu ako mena?

Mnohí fanúšikovia spoločnosti Bitcoin sa domnievajú, že sa stane skutočnou globálnou menou, ktorú by sme mohli míňať na sendviče alebo šatky rovnakým spôsobom, ako dnes používame Visa alebo MasterCard. Len málo ľudí očakáva, že sa to stane čoskoro. No ak dospeje Bitcoin do tohto bodu, bude to znamenať koniec nárastu jeho cien. Pretože nato, aby bola digitálna minca užitočná ako mena, mala by sa jej hodnota stabilizovať.

Zdroj: http://fortune.com/2017/12/21/bitcoin-investors-bubble-crash/

5 pálčivých otázok pre Bitcoinových investorov
Rate this post

Zdieľať

Pridaj komentár