Aj napriek včerajšiemu obrovskému prepadu CEO spoločnosti Ark Investment Management verí, že BTC dosiahne 500 000 USD

Ako viete, včerajší deň bol pre kryptomeny katastrofálny. Je však povzbudzujúce, že ľudia ako Cathie Wood, ktorá je generálnou riaditeľkou spoločnosti Ark Investment Management veria, že Bitcoin (BTC) dosiahne 500 000 USD aj napriek včerajšiemu raketovému prepadu na 30 000 USD.

V stredajšom rozhovore sa totiž k spomínanému prepadu vyjadrila, že BTC je ,,vo výpredaji“, ako aj to, že z krátkodobého hľadiska nemusí byť 30 000 USD dno. Ide totiž o to, že skúsenejší hráči včera ukázali nováčikom umenie manipulácie a keďže veľa ľudí za seba necháva rozhodovať emócie, ako aj fakt, že milióny ľudí nakupovali Bitcoin či iné kryptomeny na samotnom vrchu, je ťažké odhadnúť dno a trh treba nechať vychladnúť.

Wood sa počas rozhovoru vyjadrila taktiež k environmentálnym obavám generálneho riaditeľa spoločnosti Tesla, Elona Muska s vysvetlením, že adaptácia solárnej energie v rámci ťažby sa dramaticky zrýchli. Wood tiež uviedla, že vyhliadky na schválenie BTC burzového fondu v USA v tomto roku sa kvôli prepadu ceny značne zvýšili.

„Šance sa po aktuálnej korekcii zvyšujú.“

Začiatkom tohto mesiaca Woods oznámila, že sa stala členkou predstavenstva švajčiarskej spoločnosti Amun Holdings, ktorá svojim investorom umožňuje veľmi ľahký spôsob ako investovať do kryptomien.

Zdroj